Bramy do garaży zbiorczych

BRAMA UCHYLNA N 500 – konstrukcja mocna i otwarta umożliwia precyzyjne oraz bezpieczne otwieranie i zamykanie bramy. Brama posiada automatyczne ryglowanie przez napęd, dzięki czemu jest ona bezpiecznie zamknięta.

BRAMA UCHYLNA ET 500 – konstrukcja wytrzymała i niezawodna także przy częstym użytkowaniu. Niewymagająca częstej konserwacji, wyposażona w niezużywający się mechanizm przeciwwagi, otwiera i zamyka się lekko, bardzo cicho i bezpiecznie. Przeznaczona na min. 250000 cykli bramy. Dzięki niewielkiej głębokości ościeżnicy, do parkowania samochodu można wykorzystywać również miejsce bezpośrednio przy bramie.

BRAMA PRZESUWNA ST 500 – to optymalne wykorzystanie przestrzeni, brama przesuwna ST 500 do garaży zbiorczych wymaga niewielkiej głębokości zabudowy, prze to można korzystać z miejsc parkingowych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie bramy. Wąska rama ościeżnicy umożliwia montaż również w przypadku bardzo niewielkiej wysokości nadproża.

BRAMY Z DRZWIAMI PRZEJŚCIOWYMI I DRZWI BOCZNE– szybki i wygodny dostęp do garażu gwarantują bramy z wbudowanymi praktycznymi drzwiami przejściowymi lub w połączeniu z drzwiami bocznymi o wyglądzie dopasowanym do danego wzoru bramy.

Drzwi boczne – w standardzie oferowane z kompletem klamek z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, w wersji pod wkładkę patentową. Maksymalna wysokość przejścia w świetle wynosi 2940 mm.

informacja

Oferowane przez nas napędy do bram garażowych oraz bramy do garaży zbiorczych są do siebie idealnie dopasowane. Skraca to znacznie obsługę, zapewnia maksymalny komfort i najwyższy poziom bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy eleganckie nadajniki, bramą można sterować również wykorzystując urządzenia stacjonarne, takie jak: radiowy sterownik kodowany lub radiowy czytnik linii papilarnych.

Więcej szczegółów u naszego przedstawiciela, pod numerem telefonu

+48 602 28 59 69

FIRMA MAREX DZIAŁAJĄCA OD 25 LAT NA RYNKU

Firma MAREX

Marek Rutkiewicz

58 – 100 Świdnica

ul. Długa 52

Kontakt

+48 602 28 59 69

+48 793 65 90 66

 biuro@marexbramy.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8.00 - 17.00

sobota 10.00 - 14.00

Copyright 2018 All Rights Reserved