Bramy do garaży zbiorczych

Bramy do garaży zbiorczych szyte na miarę, spełniające wymogi technologiczne XXI wieku. Bramy znajdujące się w naszej ofercie cechuje bezpieczne użytkowanie, cicha i płynna praca, niskie koszty eksploatacyjne, wytrzymała konstrukcja. Bramy do garaży zbiorczych mogą być wyposażone również w praktyczne drzwi przejściowe lub boczne, wizualnie dopasowane do danego wzoru bramy.

Brama uchylna N 500 stanowi optymalne zamknięcie garaży podwójnych w obiektach prywatnych oraz garaży zbiorczych oferujących do 25 miejsc parkingowych.

Brama uchylna ET 500 wychyla się podczas otwierania i zamykania jedynie na 30 mm, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie do zastosowania w garażach zbiorczych, wychodzących np. na chodnik.

Konstrukcja bramy przesuwnej ST 500 wyróżnia się natomiast niewielką głębokością montażową w obszarze nadproża.

Wszystkie wymienione typy bram dostępne są w licznych wzorach i zapewniają indywidualne możliwości aranżacji.

Więcej informacji znajdą Państwo pod numerem telefonu: 

+48 602 28 59 69

Wytrzymała i bezpieczna konstrukcja gwarantuje precyzyjne otwieranie i zamykanie bramy. Dzięki automatycznemu ryglowaniu przez napęd brama jest ponadto bezpiecznie zamknięta

 • Identyczna kolorystyka oraz zlicowanie płyty i ramy bramy zapewniają harmonijny wygląd.
 • Stabilne ramiona dźwigni z łożyskowanymi ogranicznikami oraz łożyskowane rolki bieżne gwarantują cichą, bezpieczną i bardzo precyzyjną pracę bramy
 • Podwójne uszczelki umieszczone na dolnej krawędzi bramy skutecznie zapobiegają przedostawaniu się liści, gradu i śniegu.
 • Komfort dzięki dopasowanemu napędowi

Trwała i niezawodna również przy częstym użytkowaniu

Brama o konstrukcji niewymagającej częstej konserwacji, wyposażona w niezużywający się mechanizm przeciwwagi, otwiera i zamyka się lekko, bardzo cicho i bezpiecznie. Przeznaczona na min. 250000 cykli bramy. Dzięki niewielkiej głębokości ościeżnicy, do parkowania samochodu można wykorzystywać również miejsce bezpośrednio przy bramie.

 • Dokładne prowadzenie rolek w prowadnicy zapewnia cichą i niezwykle precyzyjną pracę bramy.
 • Kompaktowe wymiary montażowe
 • Cała konstrukcja bramy jest niezwykle trwała i nie wymaga częstej konserwacji.
 • Wzorcowe bezpieczeństwo dzięki zintegrowanej fotokomórce Otwarta konstrukcja cechuje się najwyższym bezpieczeństwem obsługi w codziennej eksploatacji: bezpieczne odstępy między płytą bramy a ścianą budynku oraz odstępy na krawędziach dolnej i bocznych zapewniają skuteczną ochronę przed przytrzaśnięciem

Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Brama przesuwna ST 500 do garaży zbiorczych wymaga niewielkiej głębokości zabudowy. Dzięki temu można korzystać z miejsc parkingowych usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie bramy. Wąska rama ościeżnicy umożliwia montaż również w przypadku bardzo niewielkiej wysokości nadproża.

 • Wyjątkowa oszczędność miejsca
 • Płynna i bezpieczna praca bramy
 • Wzorcowe bezpieczeństwo

Wygodny dostęp do garażu

Bramy do garaży zbiorczych są dostępne na życzenie również z wbudowanymi praktycznymi drzwiami przejściowymi lub w połączeniu z drzwiami bocznymi o wyglądzie dopasowanym do danego wzoru bramy.

Poznaj jakość naszych produktów do nowych i modernizowanych budynków

Z nami mogą Państwo realizować swoje najśmielsze plany. Bardzo funkcjonalne, wysokiej jakości produkty stanowią starannie dobrane rozwiązania do wszystkich segmentów budownictwa.

 •  Bramy garażowe

Bramy uchylne i segmentowe ze stali lub drewna można optymalnie dopasować do architektonicznego stylu Państwa domu.

 • Napędy do bram i drzwi

Napędy do bram garażowych i wjazdowych, a także do drzwi wewnętrznych zapewniają prawdziwą wygodę i komfort.

 • Drzwi zewnętrzne

W zależności od potrzeb i wymagań możecie Państwo wybrać odpowiedni model drzwi z naszej szerokiej oferty drzwi zewnętrznych.

 • Drzwi wewnętrzne do mieszkań

Wysokiej jakości drewniane drzwi wewnętrzne i drzwi pełnoszklane przyczynią się do stworzenia w Państwa domu przytulnej atmosfery i wpiszą się idealnie w styl Państwa mieszkania.

 • Drzwi stalowe

Solidne drzwi do wszystkich pomieszczeń w domu – od piwnicy aż po dach

 • Ościeżnice

Do nowych, adaptowanych bądź modernizowanych budynków wybierzcie Państwo ościeżnice z bogatej oferty

FIRMA MAREX DZIAŁAJĄCA OD 25 LAT NA RYNKU

Firma MAREX

Marek Rutkiewicz

58 – 100 Świdnica

ul. Długa 52

Kontakt

+48 602 28 59 69

+48 793 65 90 66

 biuro@marexbramy.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8.00 - 17.00

sobota 10.00 - 14.00

Copyright 2018 All Rights Reserved