Bramy przeciwpożarowe przesuwne i dymoszczelne

Obiekty przemysłowe muszą spełniać normy dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Ważną role przeciwpożarową i dymoszczelna pełnią drzwi i bramy przeciwpożarowe i dymoszczelne. Jest bardzo istotne aby spełniały wszelkie wymagania chroniące przed ogniem i dymem.

Posiadamy największa w Europie ofertę zamknięć przeciwpożarowych i dymoszczelnych.

W wersjach: ocynkowane, malowane w kolorze, ze stali nierdzewnej, opcjonalnie w dowolnych kolorach z palety RAL, w kolorach metalicznych lub kolorach z palety NCS. 1-skrzydłowe, 2-skrzydłowe, teleskopowe.

Bramy z naszej oferty z osłoną szyny bieżnej nadają się do montażu również na zewnątrz budynków, natomiast drzwi przejściowe bez progu dopuszczone są do stosowania także w dymoszczelnych bramach przesuwnych

Napęd SupraMatic HT NOWOŚĆ do przeciwpożarowych bram przesuwnych otwieranych i zamykanych kilkakrotnie w ciągu doby. Napęd nie wymaga konserwacji i nadaje się szczególnie do stref o dużym nasileniu ruchu., posiada szybkie otwieranie i zamykanie, intuicyjna obsługę za pomocą nadajnika, sterownika na przycisk lub sterownika na klucz, Dysponuje opatentowanym mechanizmem odblokowania napędu w razie pożaru i zagrożenia oraz niezawodnym zamykaniem bramy w razie pożaru z wykorzystaniem przeciwwagi. Posiada możliwość podłączenia opcjonalnego sterowania 360.

Więcej szczegółów u naszego przedstawiciela, pod numerem telefonu

+48 602 28 59 69

FIRMA MAREX DZIAŁAJĄCA OD 25 LAT NA RYNKU

Firma MAREX

Marek Rutkiewicz

58 – 100 Świdnica

ul. Długa 52

Kontakt

+48 602 28 59 69

+48 793 65 90 66

 biuro@marexbramy.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8.00 - 17.00

sobota 10.00 - 14.00

Copyright 2018 All Rights Reserved