NASZE ROZWIĄZANIA

SŁUPKI Security Line lub High Security Line umożliwiają skuteczną i elastyczną kontrolę wjazdu.

W zależności od natężenia ruchu i konkretnego zastosowania istnieje możliwość wyboru

                     słupków automatycznych

                     słupków półautomatycznych

                     słupków przenośnych

                     słupków stałych

SZLABANY

Nasza oferta obejmuje systemy automatycznych szlabanów, w których maksymalna szerokości blokady wynosi 10 m, a ramię szlabanu może być płaskie, okrągłe, ośmiokątne lub łamane.

Indywidualne systemy sterowania i zarządzania oraz rozbudowy systemów z uwzględnieniem specyfiki danego zastosowania gwarantują uzyskanie właściwych rozwiązań w każdej sytuacji. 

Nasze szlabany są zabezpieczone przed aktami wandalizmu i posiadają – w zależności od wersji wykonania – funkcję inteligentnego rozpoznawania przeszkód. Opcjonalne zdalne sterowanie umożliwia nadzorowanie i sterowanie systemem szlabanów za pośrednictwem serwera WWW z dowolnego miejsca – na życzenie nawet za pomocą smartfonu.

 

 

SYSTEMY PARKINGOWE

Oferujemy wszystkie komponenty potrzebne do zagospodarowania przestrzeni parkingowej: terminale wjazdowe i wyjazdowe, szlabany, a także odpowiednie kasy automatyczne.

Podłączenie do serwera WWW zapewnia dostęp do całego systemu parkingowego (warunkiem jest posiadanie odpowiednich uprawnień) i możliwość szybkiego usuwania usterek z dowolnego miejsca na świecie. Obsługa i kontrola systemu parkingu jednopoziomowego / wielopoziomowego odbywa się przez przeglądarkę internetową na smartfonie, tablecie lub komputerze osobistym.

Dane liczbowe mają istotne znaczenie dla operatorów płatnych parkingów. Nasz system oferuje Państwu szeroki zakres możliwości analizowania danych, co pozwala na bieżąco monitorować obłożenie parkingu i wielkość obrotów.

 

 

Jesteś architektem i masz pytania dotyczące naszych produktów, pracujesz nad projektem i potrzebujesz porady dotyczącej wariantów wykonania, możliwości łączenia produktów i indywidualnego wzornictwa? A może projekt znajduje się już w fazie realizacji i potrzebna jest pomoc techniczna oraz szczegóły dotyczące planowanych robót branżowych? Wykorzystaj nasze know-how i wieloletnie doświadczenie – nasi doradcy służą pomocą i poradami.

 

 

ZAPORY GWARANTUJĄCE WYSOKIE BEZPIECZEŃSTWO

W zależności od wielkości i sposobu użytkowania zabezpieczonego terenu mamy w ofercie dla Państwa słupki, kolczatki drogowe i zapory drogowe. Pojedyncze produkty można ze sobą dowolnie łączyć i obsługiwać za pomocą indywidualnie zaprojektowanych układów sterowania.

Dzięki dostępnej opcjonalnie funkcji awaryjnej obsługi EFO nasze automatyczne słupki, zapory i kolczatki drogowe wysuwają się w ciągu zaledwie 1,5 sekundy.

 

 

PRZENOŚNE BLOKADY DROGOWE

Certyfikowane mobilne blokady drogowe są nie tylko skutecznym, ale i ekonomicznym rozwiązaniem stosowanym do zabezpieczania najróżniejszych imprez masowych niezależnie od ich terminu i lokalizacji, np. podczas festiwali miejskich lub jarmarków bożonarodzeniowych.

Przenośne blokady drogowe uniemożliwiają przejazd pojazdów mechanicznych i dlatego stanowią ważny element koncepcji bezpieczeństwa. Instalacja blokady nie wymaga przeprowadzenia żadnych robót budowlanych ani wykonania zakotwień – modułowy system bardzo szybko ustawia się i demontuje, co pozwala na przeniesienie go krótkim czasie w nowe miejsce.

 

 

WJAZDOWE BRAMY PRZESUWNE

konstrukcja samonośna, wysoki standard bezpieczeństwa, w całości zmontowane fabrycznie

Wjazdowe bramy przesuwne firmy Hörmann, wykonane ze stabilnych kształtowników stalowych, są dostarczane jako gotowy zestaw do montażu w otworach o szerokości do 16 m. Montując drugą bramę z przeciwległej strony można zamykać otwory o szerokości łącznie 32 m. Konstrukcja bramy jest samonośna, a jej zaleta to minimum pracy przy fundamentach – nie wymaga montażu prowadnic oraz eliminuje zakłócenia w pracy bramy związane z oblodzeniem, opadami śniegu czy silnym zabrudzeniem.

Więcej szczegółów u naszych przedstawicieli handlowych, pod numerami telefonów:

602285969 lub 793659066

FIRMA MAREX DZIAŁAJĄCA OD 25 LAT NA RYNKU

Firma MAREX

Marek Rutkiewicz

58 – 100 Świdnica

ul. Długa 52

Kontakt

+48 602 28 59 69

+48 793 65 90 66

 biuro@marexbramy.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8.00 - 17.00

sobota 10.00 - 14.00

Copyright 2018 All Rights Reserved