Uszczelnienia bram

Klapowe uszczelnienia bram produkcji firmy Hörmann dopasowują się do każdej wielkości samochodów ciężarowych dlatego są tak popularne i uniwersalne. Uszczelnienia  dostępne są w wielu wariantach wykonania, dzięki czemu dopasowują sie do wymagań większości sytuacji przeładunkowych. Wysokiej jakości fartuchy czołowe i boczne, montowane na uginającej się ramie z ocynkowanej stali, pozwalają na uzyskanie stabilnej, a zarazem elastycznej i wytrzymałej konstrukcji. Fartuchy i elementy ramy produkowane jako skręcane pojedyncze elementy są bardzo łatwe w montażu. Dlatego wymiana uszkodzonych części jest bezproblemowa i niekosztowna.

Pneumatyczne uszczelnienia bram nie ograniczają wymiarów otworu. Posiadają  doskonałe właściwości uszczelniające zapobiegają przenikaniu zimnego powietrza do wnętrza ogrzewanej hali lub odwrotnie – ciepłego powietrza z zewnątrz do wnętrza chłodni.  Pneumatyczne uszczelnienie dokładnie przylega do ustawionej naczepy i nie ogranicza obszaru przeznaczonego na otwieranie drzwi samochodu, dzięki temu znajduje optymalne zastosowanie w konkretnych sytuacjach przeładunkowych, np. w systemie DOBO.

Dociskowe uszczelnienia bram do specjalnych rozwiązań,  to najbardziej efektywny zakres zastosowania uszczelnień dociskowych obejmuje samochody ciężarowe lub naczepy wymienne o zbliżonych wymiarach i nadwoziach bez górnej klapy. Uszczelnienie dociskowe nie tylko zabezpiecza przejście między tylną stroną samochodu a budynkiem, lecz także zakrywa szczelinę powstającą między samochodem ciężarowym a otwartymi drzwiami. To rozwiązanie powoduje jednak zmniejszenie szerokości otworu ładunkowego, przez co nie nadaje się do samochodów ciężarowych z górną klapą.

Więcej szczegółów u naszego przedstawiciela, pod numerem telefonu

+48 602 28 59 69

FIRMA MAREX DZIAŁAJĄCA OD 25 LAT NA RYNKU

Firma MAREX

Marek Rutkiewicz

58 – 100 Świdnica

ul. Długa 52

Kontakt

+48 602 28 59 69

+48 793 65 90 66

 biuro@marexbramy.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8.00 - 17.00

sobota 10.00 - 14.00

Copyright 2018 All Rights Reserved